Azure Dev Tools For Teaching

Zaloguj się do Microsoft Azure Dev Tools for Teaching

Co to jest Microsoft Azure Dev Tools for Teaching?

Program Azure Dev Tools for Teaching (znany wcześniej jako Microsoft Imagine w wersji Standard i Premium) to oparta na subskrypcjach oferta przeznaczona dla akredytowanych szkół i wydziałów udostępniających narzędzia często używane w naukowych, technologicznych, inżynieryjnych i matematycznych (STEM) programach nauczania. Zapewnia nauczycielom, wykładowcom, uczniom i studentom profesjonalne narzędzia programistyczne i projektowe, oprogramowanie oraz usługi od firmy Microsoft. Zawiera nasze najnowsze technologie i usługi w chmurze, które inspirują i angażują uczniów i studentów. Ponadto zapewnia nauczycielom i wykładowcom zróżnicowany zestaw zasobów, dzięki którym ich zajęcia będą stawiać przed uczniami i studentami nowe wyzwania oraz angażować ich i motywować na nowe sposoby.

Co się stało z programem Microsoft Imagine Standard?

Program Imagine Standard został zastąpiony przez program Azure Dev Tools for Teaching. Dodatkowe funkcje programu Imagine Premium zostały dołączone do programu Azure Dev Tools for Teaching w celu uzyskania bardziej kompleksowego rozwiązania.

Jakie korzyści wynikają z dołączenia do programu Azure Dev Tools for Teaching?

Program Azure Dev Tools for Teaching to coś więcej, niż subskrypcja oprogramowania. Członkostwo instytucji edukacyjnej obejmuje następujące elementy:

  • Dostęp do platformy, serwera oraz oprogramowania i narzędzi deweloperskich firmy Microsoft wraz z wydaniami wersji beta, nowymi wydaniami i pomocą techniczną.
  • Specjalne prawa licencyjne dla wydziałów do zainstalowania oprogramowania z programu Azure Dev Tools for Teaching na dowolnej liczbie wydziałowych komputerów laboratoryjnych w celach instruktażowych i badawczych.
  • Możliwość dla szkół, instytucji, laboratoriów oraz ich pracowników i uczniów/studentów zainstalowania tego oprogramowania na komputerach osobistych na potrzeby kursów i projektów programistycznych. Uprawnieni uczniowie muszą być zarejestrowani w co najmniej jednym kredytowanym kursie oferowanym przez uczestniczący wydział.
  • Natychmiastowy dostęp online do całej zawartości programu Azure Dev Tools for Teaching.

Czego pracownicy i studenci potrzebują, aby uzyskać dostęp do oprogramowania z programu Azure Dev Tools for Teaching?

Pracownicy i studentci muszą utworzyć konto Microsoft (jeśli jeszcze go nie mają) przy użyciu dostarczonego przez uczelnię adresu e-mail. (pracownicy: @pollub.pl. studenci @pollub.edu.pl)

Uwaga:
Konto Microsoft to NIE JEST to samo  konto co konto założone w Office365. Aby utworzyć/zalogowac się do konta microsoft trzeba to zrobic na stronie www.microsoft.com ( dla konta w office 365 logowanie jest ze strony www.office.com)

Co zawiera oświadczenie o ochronie prywatności dla programu Azure Dev Tools for Teaching?

Oświadczenie o ochronie prywatności firmy Microsoft opisuje, jakie dane osobowe gromadzi firma Microsoft, jak te dane są przetwarzane i dlaczego są udostępniane. To oświadczenie o ochronie prywatności dotyczy różnych produktów firmy Microsoft, w tym aplikacji, urządzeń, serwerów, urządzeń, oprogramowania i witryn internetowych. Zawiera również informacje dotyczące poszczególnych produktów oraz zasady używania plików cookie.