23 maja 2013

Informacje o Wienerberger Sustainable Building Academy

Szanowne panie i panowie!

 

Kontaktujemy się z Państwem aby przedstawić międzynarodowy program edukacyjny Wienerberger Sustainable Building Academy (WISBA).

WISBA jest programem dla studentów studiów magisterskich z zakresu architektury i budownictwa, szczególnie zainteresowanych tematyką budownictwa zrównoważonego, który będzie realizowany w trakcie I semestru 2013/2014. Organizowany jest przez firmę Wienerberger AG we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Graz, Uniwersytetem Leibniz w Hanowerze, Politechniką Warszawską oraz Uniwersytetem Ekonomicznym w Wiedniu.

 

Chcielibyśmy zachęcić do uczestnictwa w bezpłatnym projekcie jak największą liczbę Państwa studentów i tym samym  zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozesłaniu załączonej broszury drogą elektroniczną do Państwa studentów z wymienionych kierunków studiów.

W sytuacji gdy nietrafnie zaadresowaliśmy naszą propozycję , będziemy wdzięczni za przekazanie tej informacji właściwym osobom.

 

W przypadku pojawienia się pytań lub niejasności prosimy o kontakt z panią Vivien Lunda  (Uniwersytet Ekonomiczny w Wiedniu) pod numerem +43 1 31336 4839 lub +43 664 464 1383 (język angielski/niemiecki).

 

Z wyrazami szacunku,

 

Gordana Suslik

European Affairs & Sustainability Management

Assistant

 

Załączniki: