1 lipca 2020

Sobota 4 lipca 12:00 wręczenie nagród i rozmowa o projektach dyplomowych z wystawy startARCHITEKCI’19

 

W sobotę 4 lipca o godz. 12:00 przed wejściem do budynku Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej 40 odbędzie się wręczenie dyplomów i nagród książkowych wszystkim finalistom konkursów projektów dyplomowych zorganizowanych podczas wystawy startARCHITEKCI'19.

Zaraz potem nastąpi rozmowa na temat projektów prezentowanych na wystawie, którą rozpoczną wypowiedzi członków jury oceniającego projekty powołanego wspólnie przez Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP Oddział Lublin oraz Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej

 

Każda z finalistek i każdy z finalistów, a więc nie tylko osoby nagrodzone i wyróżnione otrzyma nagrodę książkową oraz dyplom z uzasadnieniem nagrody, wyróżnienia lub wyboru projektu do finału oceny.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną osoby biorące udział w spotkaniu proszone są o zabranie ze sobą maseczek i/lub przyłbic i nakładanie ich w sytuacji kiedy będą przebywały w odległości mniejszej niż 150cm od pozostałych uczestników spotkania.

 

Wręczenie nagród i dyskusja miały być wydarzeniem towarzyszącym wystawie startARCHITEKCI'19, której udostępnianie zostało przerwane w związku z sytuacją epidemiologiczną. Wystawa cały czas znajduje się w budynku Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Obecnie, ze względu na bardzo ograniczony dostęp do budynku możliwość jej oglądania jest też bardzo ograniczona.

 

Organizatorzy wystawy:

Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej, Fundacja Rozwoju Politechniki Lubelskiej

 

Sponsorzy wystawy:

Geberit, Koło, Lumon, Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift-Service,

 

Patroni wystawy:

Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP – Oddział Lublin, Centrum Architektury, Architektura-murator