Konkurs prac dyplomowych na kierunku BudownictwoInformacje o konkursie:

1. OGŁOSZENIE KONKURSU

2. REGULAMIN KONKURSULISTA PLAKATÓW PO OCENIE FORMALNEJ (ZGODNOŚĆ Z REGULAMINEM) I ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU OCENY MERYTORYCZNEJ ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ


WYNIKI KONKURSU OGŁOSZONE ZOSTANĄ W PIERWSZYM TYGODNIU WRZEŚNIA, A WRĘCZENIE NAGRÓD ODBĘDZIE SIĘ 15 WRZEŚNIA W WIERZCHOWISKACHPlakaty konkursowe przygotowane według informacji zawartych w Ogłoszeniu Konkursu proszę składać do Sekretariatów Katedr, pokoju 413 - na płycie CD/DVD lub drogą mailową na adres: b.kawecki@pollub.pl


W dniu 1 sierpnia 2018 na stronie umieszczona zostanie lista plakatów po ocenie formalnej (zgodność z regulaminem). Plakaty zestawione będą według tytułów.

Tylko prace zawierające wszystkie obowiązkowe elementy zostaną oficjalnie zgłoszone do recenzji i konkursu.


Najlepsze prace zostaną wystawione podczas corocznego zjazdu Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Na tej samej uroczystości zostaną również wręczone nagrody laureatom.KONKURS PRAC MAGISTERSKICH - ZAPROSZENIE OD FIRMY PEKABEX:

INFORMACJA O KONKURSIE

Pozostałe informacje można uzyskać na stronie organizatora podanej w załączonej informacji o konkursie oraz poprzez kontakt mailowy: b.kawecki@pollub.plDodatkowe dane kontaktowe:

mgr inż. Bartosz Kawecki

b.kawecki@pollub.pl

pokój 409