15 czerwca 2026 Laboratorium gościło profesora Rolando Zuniga Aguilar
11 maja 2026 Koło Naukowe Aedificatio TOB zorganizowało na terenie Laboratorium Budownictwa konkurs pt. "Concretne Wyzwanie vol. 7: Ślad węglowy".
23 kwietnia 2026 roku mieliśmy przyjemność gościć grupę wykładowców i studentów z Łuckiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego.
16 kwietnia 2026 Laboratorium Budownictwa gościło w swojej siedzibie nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.
1 kwietnia 2026 roku o godzinie 10:00 Politechnika Lubelska otworzyła szeroko wszystkie swoje drzwi dla uczniów i nauczycieli.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 "PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Lubelskiej" POWR.03.05.00-00-Z036/17